Quins

PROFESIONÁL V OBLASTI PRŮMYSLOVÝCH VOD JIŽ OD ROKU 1991

QUINS spol. s. r. o.

Jsme rodinnou firmou, která vznikla již v roce 1991 a od té doby se ve své činnosti zabýváme návrhy a dodávkami zařízení pro likvidaci průmyslových odpadních vod, rovněž však také povrchovými úpravami – zde dodáváme především vany pro galvanické pokovování a zařízení pro průmyslové odmašťování.

V našem portfoliu naleznete mnoho různých zařízení – od jednoduchých gravitačních odlučovačů, usazováků a filtrů až po složitější sorpčně-deemulgační čistírny odpadních vod, neutralizační stanice, jednotky pro membránovou separaci, vakouvé odparky a mnohé další.

Tato zařízení nachází své uplatnění především při likvidacích vod z průmyslového odmašťování, galvanického pokovování, sklářských či keramických provozů, ale i v dalších oblastech.

Oblasti využití

  • v autoservisech a myčkách aut
  • v lakovnách, odmašťovnách a galvanovnách
  • v brusírnách skla a u výrobců bižuterie
  • v polygrafickém a chemickém průmyslu

Proč vsadit na spolupráci s námi

Výhodou našich zařízení je především jejich kapacitní variabilita. Ta se běžně pohybuje od stovek litrů po 10 m3/hod. Naše zařízení plně přizpůsobujeme přání a potřebě zákazníka. mohou tak být nejen průtočná, ale i vsázková. Při návrzích dbáme především na jednu hlavní myšlenku – naše zařízení chceme dělat tak, abychom co nejvíce snižovali zapojení lidského faktoru.

Chceme, aby náš zákazník těžil z dodaného řešení co nejvíce, a aby mu přinášelo ten největší možný užitek. I proto děláme naše zařízení co možná nejjednodušeji, jak svedeme. Omezujeme využití lidského faktoru, což ve výsledku vede k nižší poruchovosti a také k úspoře finančních prostředků, které tak mohou být využity mnohem účelněji. Dnes, kdy jsou ve společnosti čím dál větší tlaky na snižování nákladů, se musí investice vrátit co nejrychleji a dodaná řešení pak musí z pohledu ekonomiky skvěle fungovat i během jejich dlouhé životnosti.

Certifikace a vize

Chceme pracovat kvalitně. Proto stavíme především na stabilním a zkušeném týmu techniků a montérů. Technici a montéři jsou certifikováni dle systému SSC. Systém řízení výroby je certifikován u Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha. Naše postupy byly vždy v naprostém souladu se standardy používanými v rámci EU.

To, co je Baťa pro boty, jsme my pro průmyslové vody. Taková reputace však nevznikne ze dne na den, musí se budovat postupně a ve snažení nikdy nepolevovat.

Proto vám dodáváme tu nejvyšší kvalitu za přijatelné ceny již několik let a děkujeme všem našim partnerům, díky kterým jsou naše výsledky vidět.

EU

Od 1.1.2021 zahájila Quins s.r.o. projekt vývoje prototypu elektrokoagulační jednotky a jednotky pro pokročilé oxidační procesy pro efektivní čištění odpadních vod. Tento projekt je spolufinancovaný z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Konzultujte s námi